‘Njerka më trajton keq’, Rudina Dembacaj dhe vajza e Mark Frrokut habisin me postimet e tyre


Aktorja Rudina Dembacaj është një personazh shumë i komentuar. Ajo është e martuar me Mark Frrokun si dhe ka një vajzë nga martesa me ish-burrin e saj, Aleksandër Varfaj.

Ajo është aktive në rrjete sociale, ku poston foto shpesh si dhe i përgjigjet pyetjeve të ndjekësve të saj.

Mirëpo së fundmi, dikush e ka pyetur Rudinën se përse nuk ka postuar foto me vajzën e vogël të Markut.

Por si gjithmonë nuk ka munguar përgjigjja ironike e Rudinës, po kësaj here në bashkëpunim edhe me vajzën e vogël të Frrokut, Ertën.

“Sepse njerka më trajton keq”, ka replikuar e bija e Markut në storyn e postuar nga Rudina.

E gjitha është marrë si një shaka nga dyshja, ku duket hapur që marrëdhënia e tyre po shkon më së miri dhe se fjala “njerkë” përmendet vetëm në kuadër të shakasë.