Ngjarje e rëndë/ Bie në greminë një punonjës i bashkisë, dërgohet me helikopter drejt Traumës në Tiranë


Disa punonjës të Ujësjellësit në Bashkinë Himarë, shkuan në malin e Çikës, ku njëri prej tyre, është rrëzuar aksidentalisht dhe për pasojë është dëmtuar.

I lënduari është 55-vjeçari Arjan Agalliu, por ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Zbardhen detajet e rënda/ Bie në greminë një punonjës

Forcat e zjarrfikëseve te Himarës dhe helikopteri i kanë ardhur në ndihmë 55 vjeçarit, i cili ishte duke punuar në zonën e malit të Çikës tek burimet e ujit .

Zbardhen detajet e rënda/ Bie në greminë një punonjës