“Ish-kryebashkiaku i Dibrës në SPAK” Artan Hoxha publikon foton: ‘Shkundet’ nga xhepat, i del dymijëshja te astari


Gazetarja Anila Hoxha ka pikasur një detaj interesant nga marrja në pyetje e ish-kryetarit të Bashkisë së Dibrës, Muharrem Rama. Siç duket edhe nga fotot që janë shkrepur nga jashtë ambienteve të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Rama e ka humbur qetësinë. Nga xhepi i ka dalë një monedhë me prerje 200 lekëshe.

“Ish-kryetari i Bashkise se Dibres, ishte aq i emocionuar kur po hynte ne prokurori sa dhe 2 mije lekeshja qe kishte ne xhep deshi te dale nga astari,”-shkruan Anila Hoxha.

Anila Hoxha publikon foton: Ish-kryebashkiaku i Dibrës në SPAK, Anila Hoxha publikon foton: Ish-kryebashkiaku i Dibrës në SPAK,