Gramsh/ Makina bie nga ura dhe kthehet përmbys, plagoset shoferi


Një aksident është shënuar pasditen e sotme në Gramsh.

Një makinë ka rënë nga ura në përrua.

Si pasojë e aksidentit është plagosur drejtuesi i mjetit.

Shoferi është dërguar në spital dhe Abc mëson se është jashtë rrezikut për jetën.