Çfarë ndodhi? Arbana Osmani ndërpret çdo raport me binjakët Veshaj


Padyshim që pas daljes së Donaldit nga Big Brother, të shumtë ishin zërat që folën për sherre pasi ai nuk arriti që të merrte çmimin e parë.

E si për t’i dhënë fund këtyre zërave është dhe marrëdhënia që duket se dy vëllezërit binjakë Veshaj kanë tashmë me moderatoren e emisionit, Arbana Osmani, me të cilën duket se paskan ndërprerë çdo marrëdhënie.

Siç shihet edhe nga një kontroll në faqen e tyre të Instagramit, aktorët nuk e ndjekin më moderatoren, ashtu sikundër ajo.