Sërish lëkundje tërmeti në vend!


Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak më parë në vend.

EMSC shkruan se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.8 ballë të shkallës rihter dhe epiqendra e saj ka qenë 12 km nga qyteti i Pukës.

Thellësia e tërmetit ka qenë 10 km.