“Fortifikimi i selisë”/ Basha tallet: Kemi tanke dhe helikopterë, ejani në zyrën time


Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një lidhje live në emisionin Open në Top Channel tha se janë marrëzira të gjitha mendimet se po fortifikon selinë blu.

BASHA: Kemi tanke ne bunker, helikopter ne tarracë dhe snajper, janë marrëzira dhe është e trishtueshme që viti i ri shqiptarët i gjen me një lajm të tillë të servirur kur përballen me një pamje reale. Asgjë s’ka ndryshuar në zyrën time mund të vini që nesër në që të pini një kafe, nuk është porta e zyrës së sime, se ç’ndodh në bodrume në tarracë, janë thënë përtej imagjinatës.