Reagon për herë të parë Bora Zemani: Edhe Donaldi është njeri, mos e kryqëzoni


Moderatorja Bora Zemani ka reaguar më në fund për situatën e Donaldit, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ajo shkruan në Insta Story se dhe Donaldi është njeri dhe mund të gabojë.

Bora Zemani: Ju lutem qetësohuni! Edhe Donaldo është njeri…edhe ai mund të gabojë, edhe ai mund të zgjedhë rrugë të tjera, edhe ai ka të drejtën të bëjë çfarë të dojë me jetën e tij. Por, mos gjykoni, mos kryqëzoni dhe mos dënoni. As unë nuk po e bëj