Janë NDARË? Vajza e Niko Peleshit dhe Romeo Veshaj s’e kanë follow njëri-tjetrin


Vajza e Niko Peleshit, Aleksia dhe aktori Romeo Veshaj po përflitet se janë ndarë. Aleksia prej disa kohësh u ‘zhduket’ nga rrjetet sociale por rikthimi i saj ka ngritur dyshimet se çifti mund të jetë ndarë. Aleksia dhe Romeo nuk e kanë më follow njëri-tjetrin në ‘Instagram’.

Ndërkohë vajza e Niko Peleshit ka postuar një foto e veshur me fustan të bardhë, duke na treguar se e vërteta qëndron ndryshe, shkruan dosja. Shkrimi në foto e postuar mund të jetë një sqarim për lidhjen me aktorin.

“E komplikuar”, -ka shkruar ajo krahas imazhit, duke lënë të kuptohet se marrëdhënia e saj e dashurisë me Romeon aktualisht është e komplikuar.