“Pranë Shtëpisë së Flamurit” Rama i lumtur, ja si e rrethojnë vajzat dhe gratë e Kosovës (VIDEO)


Kryeministri Edi Rama është takuar sot me disa vajza dhe gra nga Kosova.

Ato kanë mbërritur në Vlorë me rastin e 109 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë dhe Ditës së Flamurit.

Teksa ky moment i veçantë është fiksuar dhe nga kamerat, nuk kanë munguar as fotot.

“Pranë Shtëpisë së Flamurit me çikat e Kosovës që kanë zbritur sot në Vlorë??❤️??”, shkruan Rama.