E zhveshur në jahtin luksoz, Georgina Rodriguez kalon kufijtë e çdo provokimi


Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez ka postuar një foto ku pozon tërësisht e zhveshur në një varkë luksoze.

Fotoja e cila në 2 ditë mblodhi 2.000.000 pëlqime, është padyshim një nga paraqitjet më të nxehta që ajo ka bërë në Instagram.

Georgina dhe ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, po shijojnë ndërkohë pushimet e tyre në Spanjë dhe shpesh postojnë foto.