Meta na prezanton me “mikun” e tij besnik


Presidenti Ilir Meta ka ardhur krejt ndryshe ditën e sotme. Meta ka lënë pas fotot zyrtare dhe na ka prezantuar me një mik të vogël.

Presidenti ka postuar një fotografi me qenin e tij dhe ka shkruar krah saj: Me Charlin

Meta duket mjaft sportive, duke iu përshtatur më së miri sezonit të verës.