Çela, fantazma e një vra sësi! Kush është njeriu që porosiste...

0
Ndërmjetës për porositë kriminale mes grupeve, një shofer i aftë të largonte vrasësit nga krimi, hakmarrës, vrasës gjakftohtë dhe përmbarues krimesh. Kriminelët mes njëri-tjetrit i...

Çfarë po ndodh? Luana Vjollca publikon foto duke qarë

0
Luana Vjollca është një ndër moderatoret shqiptare e cila në ekran shfaqet gjithnjë e kuruar estetikisht. Ajo është bërë kryefjala e mediave rozë gjatë...

Na ndiqni në rrjetet sociale

27,199FansaPëlqeje
297NdjekësitNdjek
253AbonentëAbonohu

MË TË LEXUARAT

Minutë pas minute